Sommer i Risør Frikirke.

Da går Risør Frikirke også inn i sommermodus. Den siste gudstjenesten før et lengre opphold, blir søndag 29. juni kl 11. Neste gudstjeneste blir 27. juli. De andre søndagene i juli er det gudstjeneste i Dnk i Risør.

Pastor er tilbake på jobb 28.juli og kan treffes på telefon.

Høstens program blir spennende med samlingsfest for de to sammenslåtte menighetene, Søndeled Frikirke og Risør Frikirke, i Akland Frikirke kl 18.00 søndag 17. august. Det blir menighetsweekend 12. – 14. september og menigheten drar i gang grupper for alle som har lyst til å være med. Det blir et tett samarbeid mellom Dnk og Frikirken om ungdomsarbeidet i byen med oppstart av «Reload» på Frydendal menighetshus. Her er det mye på gang, så følg med på denne siden.

 

Dette innlegget ble publisert i Arrangement. Bokmerk permalenken.